Про нас

Майстерня MotoGrand вітає всіх любителів мототехніки!

Майстерня MotoGrand заснована в 2009 році. Ми виконуємо роботи з технічного обслуговування і ремонту мототехніки. Займаємося ремонтом мотоциклів і скутерів будь-яких марок. У найкоротші терміни якісно обслуговуємо мотоцикли і скутери, консультуємо про стан мототехніки, допомагаємо у виборі найкращих для Вас витратних матеріалів. Фахівці нашого мотосервіса допоможуть вирішити будь-яку проблему з вашої мототехникой. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Підбір мотозапчастин по каталогам.

Вашій увазі пропонується широкий асортимент мотозапчастин на китайську і японську мототехніку. Великий вибір мото запчастин ідеально підійде для самих різних груп покупців. У нас завжди є в наявності великий асортимент запчастин як неоригінальних, так і оригінальних, екіпіровки, технічних рідин (Motul). Здійснюємо відправку в будь-яке місто України.

У нашому мото магазині представлений широкий вибір мототехніки, мотоцикли, скутери і мопеди на будь-який смак.

Якщо у вас немає можливості доставити свою мототехніку до нас в мотосервіс, ми заберемо вас. Наш мотоевакуатор обладнаний всім необхідним для навантаження і розвантаження мототехніки, надійного кріплення і транспортування мотоциклів в пункт призначення. Ваша техніка буде розміщена і закріплена в кузові або на причепі правильно, що забезпечить їй безпеку в поїздці і відсутність пошкоджень.

Також наша компанія здійснює доставку мототехніки і запчастин з Європи на замовлення по всій Україні. Ми повністю контролюємо весь процес придбання і перевезення мототехніки і доставимо вашу техніку на спеціально обладнаному причепі.

0
0